ПОБЕДА ПОСЛЕ ПРЕОКРЕТА: Нови Пазар не одустаје од борбе за Европу, савладан ТСЦ

05. 02. 2023. у 19:05

ФУДБАЛЕРИ Новог Пазара победили су ТСЦ са 2:1 у 20. колу Суперлиге Србије и показали да не одустају од борбе за Европу.

Изабраници Александра Станковића су наставили тамо где су стали у првом делу првенства, са јако добрим партијама.

Нови Пазар је био бољи ривал и заслужено је освојио три бода, иако су гости из Бачке Тополе први стигли до предности.

Играо се 64. минут када је Саша Јовановић матирао Филипа Кљајића. Ипак, домаћин је од тог момента кренуо на све или ништа и то му се исплатило.

Најпре је у 80. минуту Бојица Никчевић поравнао резултат, а победу Новом Пазару донео је Слободан Станојловић у 89. минуту.

После овог тријумфа екипа из града на реци Јошаници се налази на шестом месту са 34 бода, колико има и петопласирана Војводина. ТСЦ је трећи са 39.

БОНУС ВИДЕО: МАЈСТОР И НА ЛЕДУ: Фусени Дијабате прелепим поготком донео предност Партизану у Куршевцу

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00