ЧИТАВ ГРАД У АУСТРИЈИ ОСТАО ЗАТЕЧЕН ЗБОГ СРБА: Ево шта су урадиле "делије" (ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су се побринуле за посебну ситуацију.
Screenshot / Telegram / Delije
Наиме, читав дан раније бројни навијачи Звезде стигли су у поменути аустријски град и у среду увече решили да се, певајући, прошетају централним градским улицама.
Оне су грмеле од песме звездаша, а ево и једног видео записа како је то изгледало:
Иако је минулог викенда Звезда доживела шок против Војводине, и то на стадиону "Рајко Митић", њене присталице остале су привржене подршци екипи. Када су играчи после тог (новог) пораза стали пред северну трибину Маракане, са ње су само чули скандирање "... од тебе само тражим - да као лав се бориш".
А та борба ће бити јако важна против аустријске екипе, јер се против ње отвара прилика да се београдски црвено-бели примакну жељеном циљу, пласману у нокаут фазу поменутог европског надметања.
Не пропустите:
ЗВЕЗДА ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА! Ево шта се у цркви десило пред Штурм - Црвена звезда (ФОТО)
Утакмица Штурм Грац - Црвена звезда игра се данас од 18.45 а пренос можете уживо да пратите на порталу "Новости".
Ако вас занима спорт, све оно најважније и најзанимљивије о њему пратите на спортским страницама портала "Новости".
На сасвим сте добром месту.
Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)
Препоручујемо
КАТАСТРОФА ЗА ЗВЕЗДУ! Стигле ужасне вести на Мали Калемегдан и то пред Партизан
11. 12. 2025. у 10:46
БОРБА ЗА "ВЕМБЛИ": Први чин великог лондонског дербија у полуфиналу Лига купа
ПОСЛЕ убедљивих победа у ФА купу током викенда, Челси и Арсенал се састају у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа на "Стамфорд бриџу", у дуелу који носи велику тежину за обе стране. "Плавци" траже стабилност и повратак на велику сцену, док "тобџије" виде ово такмичење као реалну шансу за трофеј који им годинама измиче.
14. 01. 2026. у 07:30 >> 01:22
НОВАК ЂОКОВИЋ СЕ ПОВРЕДИО? Прекинут тренинг на Аустралијан опену после само 12 минута?!
НАЈБОЉИ тенисер свих времена Новак Ђоковић имао је два заказана тренинга а наводно је други прекинут због здравствених проблема.
14. 01. 2026. у 16:35
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)