АУ, КАКАВ ФУДБАЛ: Рикардо даје гол кад хоће, а данас баш хоће (ВИДЕО)

04. 09. 2022. у 18:29

НЕВЕРОВАТНУ утакмицу приредили су фудбалери Партизана и Колубаре, након 20. минута црно-бели имају предност од 2.1.

Фудбалери Партизана брзо су повели, уследио је одговор Колубаре.  Још једном је после одговорио Гомеш.

Ни ту није био крај узбуђењима, Урошевић је главом погодио пречку са десетак метара, неспретно је реаговала одбрана домаћина, а потом Натхо на фантастичан начин увећава предност црно-белих на 3:1.

Невероватан је био Гомеш само неколико минута касније, проиграо га је по десној страни Марко Живковић, а он је тукао главом за 4:1.

Ток меча уживо пратите у текстуалном преносу на сајту "Новости".

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

ОВО НИСТЕ МОГЛИ ДА ВИДИТЕ У ТВ ПРЕНОСУ: Новак Ђоковић шокирао свет потезом пет секунди после победе у финалу Аустралијан опена (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је освојио Аустралијан опен 2023, том победом над Стефаносом Циципасом у финалу је дошао до рекордне, десете гренд слем титуле у Мелбурну, а само пет секунди после реализованог поена за тријумф урадио је нешто што што ТВ гледаоци нису могли да виде, а што је све на трибинама Род Лејвер арене изненадило. Наравно, и оне који су потом видели на приватним снимцима шта је Ноле учинио.

29. 01. 2023. у 18:25

Е, АЈДЕ НЕСТАНИ! Овакву реакцију Нолетовог ривала из Шпаније нико жив није очекивао након што је Новак Ђоковић освојио Аустралијан опен

"Е, АЈДЕ НЕСТАНИ!" Овакву реакцију Нолетовог ривала из Шпаније нико жив није очекивао након што је Новак Ђоковић освојио Аустралијан опен

Новак Ђоковић је освојио Аустралијан опен 2023, том победом над Стефаносом Циципасом у финалу је дошао до рекордне, десете гренд слем титуле у Мелбурну, а недуго затим десила се и једна урнебесна реакција.

29. 01. 2023. у 19:59