ПАРТИЗАНОВ "БЛИЦКРИГ": Овако су црно-бели ескпресно сломили отпор Малтежана (ВИДЕО)

18. 08. 2022. у 21:35

ФУДБАЛЕРИ Партизана дочекали су вечерас у Хумској малтешки Хамрун у првом мечу плеј-офа за пласман у групну фазу Лиге конференција.

ПАРТИЗАНОВ БЛИЦКРИГ: Овако су црно-бели ескпресно сломили отпор Малтежана (ВИДЕО)

Играо се 16. минут када је голу Партизана претходила грешка гостију, Живковић је проследио лопту до Менига, који је сјајно продужио до Гомеша и гола за 1:0.

Нападач црно-белих је успешно надмудрио голмана Хамруна, прошао је поред њега, док дефанзивац гостију није успео да га спречи у намери да затресе мрежу.

Након гола у 16. минуту, "парни ваљак" је већ у 25. минуту дуплирао предност. Након корнера, Вујачић је спровео лопту до капитена Слободан Урошевића који је главом повисио предност црно-белих.

На 3:0 повисио је Дијабате, након што је га је маестрално и несебично проиграо Патрик Андраде, који је претходно добио сјајну лопту у простор од стране Квинсија Менига.

Пренос вечерашњег дуела Партизан - Хамрун можете да пратите уживо уз портал "Новости".

БОНУС ВИДЕО:  ПОБЕДНИЧКА ПАРАДА "КРАЉЕВА": Фудбалери Реала на улицама Мадрида прославили 14. титулу првака Европе