САША ИЛИЋ БОЉИ ОД КРСТАЈИЋА: Чукарички узео три бода у Бачкој Тополи и преузео треће место

02. 10. 2021. у 18:53

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког савладали су као гости ТСЦ са 2:1 и тако претекли екипу из Бачке Тополе на трећем месту Супер лиге Србије.

Брђане је у вођство довео Чоловић у 38. минуту.

Други период игре обележила је иницијатива домаћих за изједначењем о чему сведочи чак 10 шутева ка мрежи противника од чега шест у оквир гола!

Након само два минута игре у другом полувремену ТСЦ долази до изједначења, а стрелац је био Ратков.

Боља је била домаћа екипа али нису успели да искористе шансе, па је тако казна стигла у 67. минуту.

Након неопрезног старта досуђен је пенал за Чукарички, а прецизан са беле тачке био је Кајевић и поставио коначан резултат меча 1:2!

Након овог сусрета Чука се налази на трећем месту са 21 бодова, док ТСЦ заузима четврто место са бодом мање.