ДРАГАН МИЋАНОВИЋ ПОСТАЈЕ МИХАЈЛО ПУПИН: Глумац се овако спремао за улогу - ево како ће све изгледати (ФОТО)
ГЛУМАЦ Драган Мићановић играће Михајла Пупина у новој играној серији.
Фото: Миодраг Миша Јелић
У екранизацији зивота познатог светског научника српског порекла, биће ангажовано преко сто домаћих и страних актера.
Креатори серије Анета Ивановић и Данило Бећковић кажу да це оживети Војводину и Њујорк између 19. и 20. века на локацијама које ће се специјално за потребе серије градити у Србији.
За потребе снимања глумац Драган Мићановић је уз помоћ маскера, фризера и костимографа трансформисан у лик Михајла Пупина.
(Курир)
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)