"УЗАЛУД СУ ИХ ОБУЧАВАЛИ" Шешељ право у мету: Зар може неки поштен Србин да гласа за Динка Грухоњића?
ЈЕДНОМ су Срби били преварени 5. октобра и никад више неће дозволити да их неко превари, каже председник СРС др Војислав Шешељ.
Фото: Принтскрин Информер ТВ
- Узалуд су их обучавали, блокадери немају шанси. Па зар може неки Србин, частан и поштен човек, да гласа за Динка Грухоњића на пример? - питао је Шешељ на Информер ТВ.
Након 5. октобра општа пљачка Србије је била, подсећа председник СРС.
- Зар то треба да нам се понови, сад кад смо данули душом? Ипак се осетно лакше живи него што се живело. А под досманлијама они су пљачкали, а народ је гладовао - изјавио је лидер радикала.
Препоручујемо
ШЕШЕЉ КРЕЋЕ У АКЦИЈУ У 10 САТИ: Председник СРС саопштио сјајне вести
05. 03. 2026. у 23:10
"ПРОШЛИ ПУТ ЈЕ БИО ВАПАЈ ДО НЕБА" Шешељ открио шта се крије иза напада на Иран
01. 03. 2026. у 19:45
ШЕШЕЉ ОБЈАСНИО КАКО РЕШИТИ ПРОБЛЕМ БЛОКАДЕРА: Најслађе је зими користити водене топове
27. 02. 2026. у 15:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)