РАЈКО ДУJМИЋ ТЕШКО ПОВРЕЂЕН: Музичар атомобилом слетео са пута, смештен на интензивну негу
ХРВАТСКИ музичар Рајко Дујмић (65) задобио је тешке озледе главе у саобраћајној несрећи када је слетео с пута и испао из аутомобила, потврдила је ријечка полиција.
Рајко Дујмић
Према последњим информацијама, Дујмић се налази у болници на Сушаку, на оделењу интензивне неге и у стабилном је стању, наводе хрватски медији.
- Супруга је видела Дујмића у болници, имао је тешке озледе главе, то је све што знам,” рекао је извор 24сата.
Несрећа се догодила јуче касно послеподне у Равној Гори.
Ранко Дујмић јавности је познат као вођа популарне поп групе “Нови Фосили” за коју је написао многе познате хитове.
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)