ИЗВАЈАНА И ЗАТЕГНУТА: Катарина Живковић у пуној форми
ФОЛКЕРКА Катарина Живковић, годинама је познато, има савршену линију, а то је, између осталог, и захваљујући редовним одласцима у теретану.
Фото АТА Images
Популарна певачица се не штеди вежбајући, а уз то, воли и да подели са својим обожаваоцима фотографије на којима се види како тренира.
После периода кућне изолације, Каћа се вратила вежбању у фитнес-центру. Одмах се, на први поглед, види да се током карантина није опуштала. Све је на њој затегнуто, извајано - на радост, пре свега, мушке популације која ужива док је посматра.
Доживела је, недавно, пех кад је, вежбајући, истегла мишић на бутини, међутим, најновије слике показују да је повреда санирана, и да је певачица поново у пуној форми.
Препоручујемо
КАЈТИНГ У ЗАЛИВУ ГЕКОВА: Емина Јаховић уживала са сином и братаницом
17. 07. 2020. у 09:34
ПОСЛЕ МОРА, КУВА ЏЕМ: Гордана Лазаревић је ведрог духа и у време пандемије
16. 07. 2020. у 18:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена
Расел Скози, ИТ стручњак из Велса који је нестао 2002. године, пронађен је мртав после више од 20 година у густом шибљу недалеко од Свонсија. Његови посмртни остаци идентификовани су помоћу стоматолошких картона, али...
24. 07. 2026. у 16:35 >> 17:07
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
Србин аутом "прегазио" Дунав и стигао до Хрватске "илегално" - кад моћна река пресуши (ФОТО)
ПОСЕБНУ пажњу привукао је возач аутомобила са српским регистарским ознакама, који је преко готово исушеног дела корита стигао до Вуковарске аде.
24. 07. 2026. у 20:35 >> 20:36
Коментари (3)