ПОЗНАТИ ПЕВАЧ КРИТИКУЈЕ ЕВРОВИЗИЈУ Лајдон: "Цела ствар ми је одвратна"
ЏОН Лајдон је рекао да сматра да је Евровизија "одвратна" и "ужасно лажна". Певач групе Публиц Имаге Лтд, који се нада да ће представљати Ирску са својим бендом на овогодишњем догађају, признао је у радијском интервјуу да мисли да је Евросонг "грозно" такмичење упркос жељи да се такмичи у њему.
Foto: Printskrin /Youtube/ STAR NEWS
- Апсолутно је грозно, песме. Цела ствар ми је одвратна. Ја сам текстописац, наступам уживо, а ово такмичење ми је ужасно лажно. Али види, дајемо јој шансу да изађе из тог калупа - навео је Лајдон, преноси НМЕ.
Бивши певач Сеx Пистолса најавио је ове недеље заједно са својим бендом, Публиц Имаге Лтд, да ће се борит да представљају Ирску на овогодишњем Евросонг такмичењу у Ливерпулу са новом нумером 'Хаwаји'.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО:
ПРВИ, НАЈМЛАЂИ, НАЈУСПЕШНИЈИ: Занимљивости из богате историје Песме Евровизије
Препоручујемо
КО ЈЕ ЖЕНА КОЈА ЈЕ МАРИЈИ РОДИЛА СИНА? "Високо је образована, има и мужа и дете"
30. 06. 2026. у 07:50
НЕМА ОДМОРА: Док чека шесто дете и унуку, Емир Хабибовић и даље ради (ФОТО)
29. 06. 2026. у 23:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)