ОВО ЈЕ МАЛА ВЕСНА ИЗ "СРЕЋНИХ ЉУДИ": Андреја Коршић данас изгледа потпуно другачије - глума није њен позив (ФОТО)

Новости онлајн

19. 09. 2021. у 10:06

МАЛУ Весну у серији "Срећни људи" играла је Андреја Коршић, која након снимања овог пројекта није наставила да се бави глумачким послом.

ОВО ЈЕ МАЛА ВЕСНА ИЗ СРЕЋНИХ ЉУДИ: Андреја Коршић данас изгледа потпуно другачије - глума није њен позив (ФОТО)

Фото:Принтсцреен/Јутјуб

Андреји је ово био први и једини глумачки ангажман. У поменутој серији играла је Весну, Нецину другарицу из разреда, и ћерку доктора Попца.

Корсићева се данас више не бави глумом, али је и даље везана за уметност.

Она је позоришна продуценткиња. Већ дуго има кратку косу и изгледа потпуно другачије.

БОНУС ВИДЕО:

Ивана Петерс интервју:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

КИЈЕВ КАЖЕ: РУСИ СУ КРИВИ! Како је украјински напад дроновима довео до оставке премијерке Летоније (ВИДЕО)