НОВИ ФИЛМ О ЏЕЈМСУ БОНДУ УСКОРО У БИОСКОПИМА: Данијел Крејг открио да се није увек пријатно осећао у улози агента 007
ДАНИЈЕЛ Крејг се прославио улогом шпијуна Џејмса Бонда, али је недавном интервјуу признао да се често осећао као да је физички и психички под опсадом.
Фото: Танјуг/АП
Открио је да је био под притиском када је дошло време да преузме улогу од глумца Пирса Броснана и да није био спреман за славу која је дошла прихватањем улоге.
- Слава је одједном почела да утиче на мој лични живот. Некад бих се затварао и навлачио завесе, био сам кукавица. Није ми се свиђала новостечена слава - испричао је Крејг.
Глумац је додао да у почетку није желео да прихвати улогу, јер је већ био успешан, али Барбара Броколи, продуцент филмске франшизе, за стране медије је испричала да је Крејга јако желела у тој улози.
- Увек сам сматрала да не можеш да гледаш никог другог када се он појави на екрану. Било ми је јасно да је филмска звезда и изврстан глумац - рекла је Барбара.
Недавно је објављен трејлер за 25. део Џејмса Бонда. Филм носи назив No Time to Die, а ово је последњи наступ Данијела Крејга у улози агента 007. Филм би у биоскопима требало да се појави 30. септембра.
Данијел је током снимања одржао говор и својој глумачкој екипи рекао да је поносан на свој рад.
- Ово је само део нечег већег. Није лако напустити ову улогу, али мислим да је сада то у реду - рекао је глумац.
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.
27. 01. 2026. у 07:44
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)