ЈАКО ЈЕ ТЕШКО И СКУПО У МОЈОЈ КОЖИ: Карлеуша у хаљини од 20 евра изгледала као милион долара (ФОТО)
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша заблистала је на једном градском дешавању и то у хаљини од 20 евра.
Фото: Принтскрин/Инстаграм
Наиме, певачица се појавила у модерној краткој хаљини са пуф рукавима и дубоким деколтеом, у светло зеленој нијанси, са великом торбом идентичне боје, док је на себи имала и рупичасте беж, дубоке сандале. Стајлинг је употпунила блага шминка и дуга коса увијена у благе таласе, те је певачица као и обично деловала екстравагантно и скупо.
Ипак, она је признала да хаљина на њој кошта само 20 евра.
- На мени није увек све скупо и маркирано. Тренутно на себи имам хаљину која кошта неких двадесетак евра. Немам ја проблем са тим. Битније ми је како нешто стоји, а не колико кошта - рекла је Јелена.
Певачица је потом открила због чега није лако бити жена, а због чега је још теже бити Јелена Карлеуша.
- Јако је тешко бити у мојој кожи и могу рећи скупо. Одржавање ове коже много кошта. Мени се све гледа и то под лупом. Нисам увек задовољна својим изгледом, зато постоје фотошоп и естетска хирургија - истиче певачица.
- Мој посао захтева да изгледам јако добро. Сви нама замерају када виде целулит, боре, подочњаке. Да жена изгледа добро и да се добро слика апсолутно је све битно: да ли је расположена или није, да ли је у ПМС или није, какво је светло, сенка, из ког угла се слика, које је доба дана и тако даље. Нама се све слика и подбрадак и подочњаци, а ја се трудим и морам због посла којим се бавим да увек изгледам добро. Моје тело има један облик кад се пробудим, а чим попијем чашу воде или нешто поједем, поприма други облик. Генерално није лако бити жена - каже Јелена.
(24седам)
Препоручујемо
"БИО САМ КЛИНАЦ!" Садик Хасановић се правда због песама о Насеру Орићу и клању Срба
01. 07. 2021. у 15:56
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)