КОЛЕГЕ И ПРИЈАТЕЉИ СУ БИЛИ ЉУБОМОРНИ НА МЕНЕ: Милош Биковић открио са чиме се сусретао током каријере
ИАКО се још увек није огласио поводом прића да је пазарио папрену некретнину на Дорћолу, Милош Биковић је без длаке на језику говорио о својој каријери и открио са чиме се све суретао на путу до великог успеха који тренутно ужива у Србији, али и Русији.
Фото: Танјуг
Глумац је свестан величине своје каријере, те не крије да је изузетно популаран и тражен где год да се појави, а сада је открио да ли је некада осетио завист од стране колега.
Милош је овом приликом навео да је борба против зависти "као да тонете у живо блато" и открио како се са тиме носи.
- Наравно да јесам, од колега, пријатеља, људи који ми нису толико блиски и потпуних странаца, али не вреди се на то освртати зато што вам је то као да тонете у живо блато. Не можете ништа да измените. На рају крајева, мишљење оних који се баве другима није битни, јер се уместо да стварају своју вредност, баве умањивањем туђе. То је деструктивно и у неку руку могао бих то да назовем болешћу - рекао је Биковић и додао:
- Професор Драган Петровић Пеле мене и моје класиће је учио да је глума маратон, те да свако има своју траку у којој трчи. Исто је и са животом. Ако желиш да спасаваш душу, мораш да радиш на себи и такмичиш се са самим собом, а не да осуђујеш друге - закључио је.
(Story)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"СЛУГА" НА ШЕСТ ЈЕЗИКА: Откупљена права за руски филм са Биковићем у главној улози
04. 06. 2021. у 09:00
БИКОВИЋА ЈЕ ПРОСЛАВИЛА УЛОГА МАРАША: Рола је писана за другог глумца - бићете изненађени зашто је редитељ променио мишљење
31. 05. 2021. у 16:45 >> 16:49
БИКОВИЋ КАО "СОВЈЕТСКИ СИНАТРА": Руска серија "Магомајев", од 23. маја, на РТС 1
22. 05. 2021. у 22:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)