ХОЋЕ ЛИ СМРТОНОСНО ОРУЖЈЕ СТИЋИ У КИЈЕВ? Јужна Кореја још увек без одлуке о слању
ЈУЖНА Кореја још није одлучила хоће ли слати Украјини смртоносно оружје, изјавио је премијер земље Хан Док Су у интервјуу за Си-Ен-Ен.
Фото: Профимедиа
- Мислим да то неће бити сада - рекао је министар.
Хан Док Су је истакао да Сеул, истовремено, пружа подршку Кијеву на друге начине, истакавши да су одлучили да ове године увећају подршку за 130 милиона долара.
Раније је Јужна Кореја испоручивала Кијеву хуманитарну помоћ и предмете војне намене, међу којима није било оружја ни муниције.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
ОВАКО РУСИ НАВОДЕ ДРОНОВЕ КАМИКАЗЕ НА НЕПРИЈАТЕЉСКЕ ПОЛОЖАЈЕ: Нови снимак МО Русије из борбе
Препоручујемо
УКРАЈИНЦИ СЕ ПОВЛАЧЕ ИЗ БАХМУТА: Део јединица добио наређење да одмах напусти Артјомовск
03. 03. 2023. у 07:33
РАТ У УКРАЈИНИ: Руске снаге дигле у ваздух кључни мост до Бахмута; (ФОТО/ВИДЕО)
03. 03. 2023. у 06:53 >> 00:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)