СВЕДОЧИЛО 11 ЖРТАВА: Музичар Р. Кели проглашен кривим за злостављање малолетница, отмице (ВИДЕО)
27. 09. 2021. у 23:42
АМЕРИЧКИ музичар Р. Кели, познат по својој песми "I believe I can fly", осуђен је данас за рекетирање, сексуалну трговину и злостављање након деценија избегавања кривичне одговорности за бројне наводе о недоличном понашању према младим женама и деци, јавља АП.
Повезане вести
ПРОТЕСТ У БАЗЕЛУ ЗБОГ СМАЊЕСА КАЗНЕ СИЛОВАТЕЉУ: Срамно образложење одлуке суда - "Трајало је само 11 минута и није озбиљно повређена"
ВИШЕ стотина Швајцараца протестовало је данас испред Апелационог суда у Базелу који је прошлог месеца смањио затворску казну силоватељу уз образложење да је силовање трајало само 11 минута и да жртва није озбиљно повређена, пренели су локални медији.
08. 08. 2021. у 17:42
СИЛОВАО ДЕВОЈЧИЦУ, ПА ЈОЈ РАЗБИО ГЛАВУ КАМЕНОМ: Марија је преживела пакао, сада се огласила срцепарајућом поруком (ФОТО)
МАРИЈА Котроцу, Гркиња чија је ћерка остала непокретна и са оштећењем мозга након што је силована 2012. године, објавила је срцепарајућу поруку о свакодневној борби кроз коју пролази са својом ћерком, пише Дејли Мејл.
26. 07. 2021. у 16:39
ДЕВОЈЧИЦА (15) СИЛОВАНА НА ПРЕПУНОЈ ПЛАЖИ: Страшан злочин потресао Енглеску, трага се за осумњиченим
ДЕВОЈЧИЦА (15) силована је на плажи у Борнмуту у Енглеској!
21. 07. 2021. у 19:10
ХАРВИ ВАЈНСТИН ИЗРУЧЕН КАЛИФОРНИЈИ: Бивши продуцент због силовања осуђен на 23 године
БИВШИ холивудски продуцент Харви Вајнстин (69) изручен је данас из Њујорка у Калифорнију због суђења по оптужбама за силовања и нападе, потврдили су и његов представник и одељење за спровођење кривичних санкција Њујорка.
20. 07. 2021. у 20:56
"МОЈЕ ДРУГАРИЦЕ СУ СИЛОВАНЕ НА ЕКСКУРЗИЈИ У ХРВАТСКОЈ": Ужасне тврдње матуранта из Аустрије, за злостављање оптужио обезбеђење хотела
АУСТРИЈСКИ лист Кронен цајтунг објавио је сведочење осамнаестогодишњег младића који, како тврди, има сазнања о злостављању матуранткиња из своје земље које су биле на одмору на полуострву Лантерна у Хрватској.
12. 07. 2021. у 16:33
Најновије из рубрике
"СРЕЋНА САМ ШТО САМ ДАЛЕКО ОД ТЕ ПРЉАВШТИНЕ" Мелинда проговорила о Гејтсу и Епстајну
МИЛИЈАРДЕРКА и филантропкиња Мелинда Френч Гејтс рекла је да је помињање њеног бившег мужа Била Гејтса у новим документима везаним за покојног сексуалног преступника Џефрија Епстајна подсетник на "болна времена у браку".
04. 02. 2026. у 08:20
ЕПСТАЈН ПОХОТНО ГЛЕДА У КАМЕРУ, ОТВАРА УСТА И ЦОКЋЕ: Испливали одвратни снимци из његовог телефона (ФОТО/ВИДЕО)
НА друштвеним мрежама шире се снимци повезани с Џефријем Епстајном, осуђеним америчким сексуалним преступником чије су активности биле предмет великих истрага и бројних скандала.
04. 02. 2026. у 07:46
АМЕРИКА И ИРАН НАСТАВЉАЈУ ПРЕГОВОРЕ: Састанак највероватније у петак - У Оману
АДМИНИСТРАЦИЈА САД је пристала да одржи разговоре са иранским представницима у Оману, а консултације би требало да се одрже 6. фебруара, објавио је Барак Равид, новинар америчког онлајн портала Аксиос, позивајући се на обавештене изворе.
04. 02. 2026. у 07:43
СТРАТЕГИЈА КИЈЕВА ЈЕ ДА ЕЛИМИНИШЕ 50.000 РУСА МЕСЕЧНО: Знак самопоуздања или показатељ слабости?
ВЛАДИМИР Зеленски је говорио о жртвама на бојном пољу у Русији и затражио је од свог новог министра одбране да то учини приоритетом.
04. 02. 2026. у 07:30
ПОГИНУЛО НАЈМАЊЕ 15 ЉУДИ У НЕСРЕЋИ У ГРЧКОЈ: Брод се сударио са чамцем обалске страже - Међу повређенима и деца (ФОТО)
У СУДАРУ брода грчке Обалске страже и чамца са мигрантима у Егејском мору недалеко од острва Хиос синоћ је погинуло најмање 15 људи, а повређено 26, међу којима су 11 деце и две труднице које су у судару доживеле побачај, али су ван животне опасности, преносе данас грчки медији.
04. 02. 2026. у 07:25
Коментари (0)