УЛАЗ БЕСПЛАТАН: У Обреновцу вечерас почиње Фестивал студентског театра

Novosti online

04. 11. 2024. у 17:25

ФЕСТИВАЛ студентског театра почиње вечерас у СКЦ Обреновац у 20 сати.

УЛАЗ БЕСПЛАТАН: У Обреновцу вечерас почиње Фестивал студентског театра

Фото: Фестивал студентског театра

Прва на репертоару је представа “Пијани” у режији Јанка Цекића, студената Факултета савремених уметности из Београда.

Улаз је бесплатан.

Млади глумци представиће љубитељима позоришне уметности своје дипломске пројекте, сваке вечери у 20 сати, од понедељка, 4. новемба до петка, 8. новембра у Малој сали СКЦ-а.
Поред стручног жирија, оцене и награду за најбољу представу додељује и публика.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

БОГ МЕ СПАСИО НАЈГОРЕГ: Аутобус висио над литицом, Босиљчић умало страдао на велики празник - Велику Госпојину славим као други рођендан