МИЛОШ БИКОВИЋ У ПОПУЛАРНОЈ АМЕРИчКОЈ СЕРИЈИ: Глумачкој екипи "Белог лотоса" придружиће се у фебруару на Тајланду
НАШ глумац Милош Биковић играће у трећој сезони популарне серије "Бели лотос", награђане "Емијем".
Фото: АТА имагес
У глумачкој постави ће бити и Кристијан Фридел, Морган О'Рајли, Леко Петроварди и Шалини Пирс.
Почетак снимања заказан је за фебруар на острвима Кох Самуи и Пукет, као и у Бангкоку на Тајланду и радња ће пратити нову групу гостију у чувеном летовалишту "Бели лотос".
Прва сезона серије добила је 20 номинација за награду "Еми". Друга сезона има 23 номинације за "Емија", укључујући и категорију за најбољу драмску серију.
Творац, сценариста и режисер серије је Мајк Вајт.
Препоручујемо
42. НУШИЋЕВИ ДАНИ У СМЕДЕРЕВУ: Нушићева награда за животно дело Тањи Бошковић
16. 12. 2025. у 10:09
ТРИБИНА „ДНЕВНИК О ЦРЊАНСКОМ“ У НОВОМ САДУ : Културни центар Војводине „Милош Црњански“
11. 12. 2025. у 12:38
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)