"ПРИЈАТЕЉИ" У ПОЗОРИШНОЈ ВЕРЗИЈИ: Инспирисана популарном серијом настала истоимена представа
ПО тексту Нине Џувер и у режији Наташе Радуловић, настала је представа инспирисна култном америчком серијом "Пријатељи": животи главних јунака, популарних широм света, наћи ће се пред позоришном публиком 16. фебруара у МТС Дворани.
фото Промо
А заплет је следећи: пријатељи су дошли на одмор у Београд, како би разрешили своје љубавне игрице. Рос и Рејчел се боре за љубав, а ту је и Џои, који неће лако одустати од Рејчел. Чендлер и Моника су на корак до брака, али ни Џенис се не да. Фиби и Гантер су такође ту, у Београду, како би замрсили већ замршене љубавне заврзламе. Ко ће на краји бити са ким, остаје неизвесно до краја.
Играју Марија Бергам ( Фиби ), Раде Ћосић (Џој ), Матеа Милосављевић (Рејчел ), Милица Стефановић ( Моника), Маја Чампар (Џенис и остале женске улоге ), Никола Ракочевић (Рос ), Арсеније Тубић( Чендлер ), Бранислав Томашевић ( Гантер и остале мушке улоге).
За костиме је задужена Адријана Пајић, док је композитор Ана Крстајић. Сценограф представе је Милица Ђуров.
Препоручујемо
ОВА ФАРСА ЖИВОТА БИ ЗАЧУДИЛА И БЕКЕТА: Интервју Алан Гилсенан, ирски редитељ
11. 03. 2026. у 18:01
КОНЦЕРТ ДАРИЈЕ ЧАЊИ У НОВОМ САДУ: "Интернационални сусрети гудачких инструмената"
11. 03. 2026. у 11:54
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)