ПАДАВИНЕ ИЗАЗВАЛЕ САОБРАЋАЈКЕ ШИРОМ СРБИЈЕ: Камион изгорео у судару на ауто-путу, код Панчева шлепер препречио пут

СНЕГ, поледица и клизави коловози проузроковали су данас више саобраћајних удеса широм Србије.

ПАДАВИНЕ ИЗАЗВАЛЕ САОБРАЋАЈКЕ ШИРОМ СРБИЈЕ: Камион изгорео у судару на ауто-путу, код Панчева шлепер препречио пут

Фото МУП

Снег који је током ноћи падао променљивим интензитетом, у већини крајева Србије донео је зимске услове вожње, што је изазвало више саобраћајних несрећа. 

На улазу у Панчево из смера Београда створиле су се велике гужве, због незгоде на мосту. Возач камиона изгубио је контролу и пробио заштитну ограду, након чега је камион остао препречен на путу. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

На ауто-путу код Алексиначких Рудника у смеру ка Београду десила се несрећа, на терену су ватрогасци и полиција, а један камион делимично је изгорео. Засада нема информација да ли је неко повређен, а саобраћај је отежан. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Камион је слетео са пута код места Барошевац у Општини Лазаревац. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Више возила слетело је са пута код Сврљига.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

У судару два путничка возила у Младеновцу на срећу није било повређених.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Незгода се десила и на углу улица Пера Ћетковића и Гарсија Лорке на Карабурми у Београду.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Снежне падавине ће данас и даље пратити возаче, како најављују из РХМЗ, због чега ће и услови вожње бити тежи, са местимично угаженим или расквашеним снегом по путу, саопштио је Ауто-мото савез Србије.

БОНУС ВИДЕО: 

ПРВИ СНИМЦИ СА МЕСТА ТРАГЕДИЈЕ: Несрећа код Хиподрома у којој је погинуо дечак

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ВЕНАМА ПРЕДСЕДНИКА ФИФА ТЕЧЕ СРПСКА КРВ: Како је Београђанка спасила живот Инфантину - први човек светског фудбала ступио у контакт са њом