SUBVENCIJE ZA PRIVATNE VRTIĆE 33.000 DINARA Šapić: Grad će direktno uplaćivati novac ustanovama
GRAD će povećati plaćanje privatnih vrtića sa 28.000 na 33.000 dinara, saopštio je danas Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda.
Foto Shutterstock
- To će roditeljima olakšati budžet, to je sigurno, ali je i prilika da se otvori još više vrtića te vrste, kako bi nestala lista čekanja - kaže Šapić.
- Takođe, grad će direktno uplaćivati novac vrtićima, tako da roditelji neće imati tu obavezu. Ovo su sve stvari koje će biti usvojene u novembru na sednici Skupštine grada. Sve ovo će promeniti sliku grada, i uspećemo u svojim namerama.
Preporučujemo
BEOGRAD DOBIJA DISPLEJE NA 1.000 STAJALIŠTA: Evo šta nas još očekuje u gradskom prevozu
16. 10. 2023. u 11:20
PRETERAO JE, NE MOŽE I TO I MANASTIR: Rada šokirana zbog Milanovog sinoćnjeg izlaska
15. 10. 2023. u 15:43
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)