VUČIĆ DANAS U PARIZU: Makron priređuje ručak u čast srpskog predsednika

Новости онлајн

09. 04. 2025. u 07:23

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić boraviće u danas u Parizu na poziv predsednika Francuske Emanuela Makrona, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.

ВУЧИЋ ДАНАС У ПАРИЗУ: Макрон приређује ручак у част српског председника

Foto: AP

Tom prilikom, navodi se, dvojica zvaničnika razgovaraće tokom radnog ručka koji u čast predsednika Vučića priređuje predsednik Makron.

Predsednik Vučić je pre dva dana izjavio da je zahvalan što će imati priliku da se sastane sa Makronom u danima koji su pred nama.

(Tanjug)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (16)

SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju