URGENTNI CENTAR: Pretučeni čovek na Trgu Nile Pašića u teskom stanju, 23 primljeno
NAČELNIK prijema Urgentnog centra Vladimir Arsenijević kazao je da je u toku dijagnostika pretučenog momka u blizini Trga Nikole Pašića i da se nada da nema unutrašnjih povreda.
Foto: M.Stevanović
-Mehanizam povređivanja nije dobar, povređivan je jače, odnosno mehanizam je agresivniji, kazao je Arsenijević za Tanjug.
Izveštač Tanjuga javlja da je pretučeni momak u teškom stanju. Momka je u blizini Trga Nikole Pašića pretuklo nekoliko osoba.
Na snimcima sa društevnih mreža se vidi da nekoliko mladića tuče jednu osobu, koja nepomično leži na ulici, kao i da ubrzo dolazi Hitna pomoć i povređenu osobu odvozi sa lica mesta. Takođe se na snimcima vidi i kako policija privodi dve osobe.
Urgentni centar zbrinuo 23 povređena lica sa protesta, svi su pušteni na kućno lečenje
Vladimir Arsenijević izjavio je da na protestu nije bilo većih povreda i dodao da su u tu zdravstvenu ustanovu primljena 23 pacijenta i da su nakon zbrinjavanja pušteni na kućno lečenje.
Arsenijević je rekao za Tanjug da su povređeni u saobraćajnoj nesreći na Žarkovu nakon zbrinjava pušteni na kućno lečenje.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
SNIMAK KAO DOKAZ: Huligani iz redova opozicije napadaju policiju (VIDEO)
15. 03. 2025. u 20:39
OGLASILI SE IZ URGENTNOG CENTRA: Poznato stanje povređenih na protestu u Beogradu
15. 03. 2025. u 20:30
ANA BRNABIĆ: Ovo je jasan dokaz da su ekstremisti napali studente (VIDEO)
15. 03. 2025. u 19:56
REDARI SKINULI PRSLUKE: Ovo je kraj studentskog protesta, mi više nismo odgovorni
15. 03. 2025. u 19:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)