ODBILI DIJALOG, A PRVI SE PONUDILI Vulin o Rektorskom kolegijumu: Sada je sva odgovornost za sukobe na njima
POTPREDSEDNIK Vlade Srbije, Aleksandar Vulin, reagovao je povodom odluke Retorskog kolegijuma BU da odbije dijalog sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
Tanjug
"Posle odluke rektorskog kolegijuma da ne razgovara sa predsednikom Srbije svima je sve jasno. Od danas svaka odgovornost za nove podele i besmislene sukobe je na rektoru Univerziteta u Beogradu, na onim profesorima i dekanima koji odbijaju da razgovaraju. Ako nećete razgovore kako tačno mislite da se prekine anarhija ka kojoj zemlja klizi, ako nećete da razgovarate sa legalnim i legitimnim predstavnicima države Srbije a sa predstavnicima kojih država bi da razgovarate?", izjavio je Vulin.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
21. 07. 2026. u 22:20 >> 23:04
Komentari (0)