LAŽOVIZIJA: Reporterka N1 slagala da je Ješić uhapšen jer je "spasavao mladića" a istina je da je priveden zbog napada na policajca! (VIDEO)
NOVINARKA N1 Žaklina Tatalović slagala je da Goran Ješić nije napao policajca tokom protesta u Novom Sadu.
Foto: Tviter printskrin/Detektor laži
Žaklina Tatalović - N1: "Goran Ješić je bio u pritvoru više od 20 dana zbog spasavanja mladića Relje, to smo sve mogli da vidimo i uživo na N1!"
Snimak N1: Dvojica policajaca u civilu odvode aktivistu opozicije zbog napada na policajca, policajac kreće da vadi policijsku legitimaciju kada je u tom trenutku Goran Ješić siledžijski naskočio na pripadnike policije. Nakon objašnjenja Ješiću da su oni policajci i da aktivistu privode zbog napada na policajca, policajci vade i službenu legitimaciju, a potom i privode Ješića.
Preporučujemo
CRTAJU IM METU NA ČELU: Ješić i Pajtić kriminalizuju Vučića i njegovu porodicu
02. 12. 2024. u 10:03
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)