DAN MRMOTA: Nasilje opozicije (VIDEO)
UPORNO slušamo od predstavnika NATO opozicije u Srbiji kako u svojim izjavama i putem antisrpskih medija plasiraju naučnu fantastiku, predstavljajući svoju zemlju na najgori mogući način.
Foto: Printscreen
Dvadesetičetiri sata nije prošlo od jednog i naiđe novi nered. Još ni u jednih pomenutih 24h nismo čuli ništa konstruktivno. Još nijedna ideja nije bila na stolu, samo se nasilje premešta sa mreža na ulice, sa ulica u institucije i tako u krug. A mogli su eto da iskoriste Sednicu gde se govorilo o Predlogu budžeta za narednu godinu. Ali ne, upravo je to bio povog za najbrutalnije uništavanje Narodne Skupštine Srbije u istoriji.
O tome šta su radili pitali smo Uglješu Mrdića narodnog poslanika.
Više u videu u nastavku:
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)