"DA NE SRUŠIMO POZICIJU NA KiM" Vučić: Kad je počeo rat u Ukrajini, bio sam oprezan da ne srušimo prijateljstvo
PREDSEDNIK Republike Srbije, Aleksandar Vučić, obratio se na predizbornom skupu listi "Srbija ne sme da stane" u Jagodini prokomentarisao je situaciju na KiM u toku početka rata u Ukrajini.
Foto: Novosti
- Kad je počeo rat u Ukrajini, bio sam oprezan. Da ne srušimo poziciju prema KiM, a da istovremeno ne srušimo prijateljstvo preko noći uvođenjem sankcijama. A onda su svi graknuli i tada su mnogi glasali za druge političke partije. Zato sam se angažovao u ovoj kampanji, da bar nešto vratim, jer sam vodio politiku dobru za državu, a ne za svoju stranku - kaže Vučić.
Preporučujemo
Otkriveno ko je blokader koji je pretio gradonačelnici Loznice metkom (FOTO)
27. 02. 2026. u 16:50
VUČIĆ ZAVRŠIO POSETI KAZAHSTANU: Postavili smo dobre temelje za dalji razvoj saradnje (VIDEO)
27. 02. 2026. u 07:04 >> 16:05
ŠEŠELj OBJASNIO KAKO REŠITI PROBLEM BLOKADERA: Najslađe je zimi koristiti vodene topove
27. 02. 2026. u 15:43
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (85)