"SVI STE DOBRODOŠLI U SRBIJU I OSEĆAJTE SE KAO KOD SVOJE KUĆE" Vučić poželeo dobrodošlicu izlagačima i posetiocima Sajma turizma
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je svečanom otvaranju 44. Međunarodnog sajma turizma.
Foto: Printskrin/Instagram/buducnostsrbijeav
- Za nas je Sajam turizma važna manifestacija, kao i sam sektor turizma gde pravimo značajne pomake poslednjih godina. Mnogo je posla još pred nama, ali bih iskoristio i ovu priliku da pozovem sve ljude otvorenog srca da posete Srbiju gde ćemo ih dočekati domaćinski i raširenih ruku.
Dobrodošlicu želim i svim izlagačima i posetiocima Sajma turizma, a posebno partnerima iz NR Kine, sa čijim narodom i rukovodstvom delimo iskreno prijateljstvo od poverenja. Svi ste dobrodošli u Srbiju i osećajte se kao kod svoje kuće! - napisao je predsednik Vučić.
BONUS VIDEO: DAN DRŽAVNOSTI SRBIJE - Vučić u Kragujevcu
Preporučujemo
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (98)