SRPSKA LISTA JASNO STAVILA DO ZNANJA: "Nema predaje, jer odavde nema nazad"
09. 12. 2022. u 13:45
SRPSKA lista najoštrije je osudila klevetničke poteze koje realizuju osvedočeni neprijatelji srpskog naroda stavljanjem na nekakve crne liste potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića i ostale Srbe koji su dokazane patriote i nosioci otpora okupaciji severa Kosova i Metohije od strane Aljbina Kurtija.
Povezane vesti
KURTI POKUŠAVA DA OTERA SRBE: U budžetu za 2026. nema para za opštine sa srpskom većinom
SKUPŠTINA u Prištini usvojila je budžet za 2026. godinu koji iznosi blizu četiri milijarde evra.
21. 02. 2026. u 20:07
Najnovije iz rubrike
ŠEŠELJ OČITAO BUKVICU IZDAJNICIMA U PODGORICI: Crna Gora nema ugled, zavela je sankcije Rusiji i udarila nož u leđa Srbiji
CRNA Gora je država koja odavno nema nikakvog ugleda, kaže predsednik SRS prof dr Vojislav Šešelj.
13. 04. 2026. u 16:21
VUČIĆ PRIPADNICIMA "KOBRI" ČESTITAO DAN JEDINICE: Pouzdan stub sistema bezbednosti
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas čestitku svim pripadnicima Odreda Vojne policije specijalne namene „Kobre“ povodom 14. aprila – Dana jedinice.
13. 04. 2026. u 15:43
ZBOG VUČIĆA I ORBANA ODNOSI SRBA I MAĐARA NA VRHUNCU: Hoće li Peter Mađar rušiti prijateljstvo dva naroda koje je na istorijskom nivou?
OPOZICIONA stranka Tisa Petera Mađara pobedila je na parlamentarnim izborima u Mađarskoj osvojivši 138 od 199 mandata u parlamentu, dok je stranka Fides premijera Viktora Orbana osvojila 55 mesta. Sada je glavno pitanje hoće li Peter Mađar raditi na rušenju prijateljstva Srba i Mađara koje je mukotrpno građeno godinama unazad?
13. 04. 2026. u 13:52
JEZIVO: Evropske "demokrate" objavile listu za odstrel na kojoj je i predsednik Vučić (FOTO)
EVROPSKE "demokrate" objavile listu za odstrel na kojoj je i predsednik Srbije, Aleksandar Vučić.
13. 04. 2026. u 13:44
KAKO OVAKVI DA NAM VODE DRŽAVU? Kokanović može da se pohvali samo sa divljanjem i skandaloznim ponašanjem (VIDEO)
BLOKADER i opozicionar Zlatko Kokanović koji je bio 7. na blokaderskoj listi na proteklim izborima, u zadnje vreme može samo da se pohvali skandaloznim ponašanjem. Njegovo divljanje je njegov jedini adut, pa se postavlja pitanje kako neko takav sebi da za pravo i da pomisli kako bi mogao da vodi državu.
13. 04. 2026. u 13:18
Dani Kovac
12.12.2022. 09:13
Citat: "...Milana Radoičića i ostale Srbe koji su dokazane patriote i nosioci otpora okupaciji severa Kosova.." Komentar: To je ista sorta od "dokazane patriote" Mladica, Karadjica, Plavisica... samo u slucaju Kosova nece im uspeti scenario BiH