ODGOVARAĆE SVI KOJI SU KRALI: Vučić najavio kontrolnu državnih skladišta robnih rezervi

Танјуг

09. 04. 2022. u 22:36

PREDSEDNIK Aleksandar Vučić najavio je večeras kontrole državnih skladišta robnih rezervi, nakon što su otkrivene krađe u slučaju robe koja je „držana“ kod privatnika.

ОДГОВАРАЋЕ СВИ КОЈИ СУ КРАЛИ: Вучић најавио контролну државних складишта робних резерви

Foto: P. Mitić

Govoreći o svim izazovima sa kojima se država suočava, Vučić je podsetio da je u robnim rezervama koje su skladištene kod privatnika, otkrivena krađa, odnosno da nema robe za koju se mislimo da je ima, poput merkantilne pšenice, kukuruza.

„Nije problem, sad hapsimo, nadoknadićemo sve, sad svi skupljaju hranu. Sada ide i obilazak svih državnih, da vidimo da li su i tu krali“, rekao je Vučić.

Poručio je da će ići u zatvor i odgovarati svi koji su na brutalan način krali, misleći da ih niko neće proveravati.

„A, znate kako rade. Postave duplo dno za našu robu, za žito. Duple rešetke postave, da vi mislite dole je, a nema je. Nisu mislili da će iko da proverava ima li žita ili ne...“, rekao je Vučić i rekao da je to sve deo briga sa kojima se država suočava u ovom trenutku.

BONUS VIDEO: Akcija hapšenja osumnjičenog za ubistvo

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (2)

POSLE NEKOG VREMENA: Nebojša Pajkić u javnosti- evo kako danas izgleda (FOTO)