"TEŠKO SU ŽIVELI, ŽENA GA JE OSTAVILA": Brat Vladana, koji je ubio sina pa sebe, o tragediji u Barajevu (VIDEO)
VLADAN Đurđević ubio je u Barajevu svog sina Dragana (20), a zatim je ispalio sebi hitac u glavu.
Foto: M.Anđela
Miodrag Đurđević, stariji brat Vladana, koji je ubio sina, pa izvršio samoubistvo, kaže da u porodici nije bilo nikakvih problema. Teško su živeli, pogotovo otkako je Vladana napustila žena pre nekoliko godina. Sa njima u kući je živeo i deda, koji je u trenutku pucnjave spavao u sobi u prizemlju.
- Problema nisu imali nikakvih, osim problema sa bolesnim detetom. Ja sam ga pomagao, žena ga je ostavila, otišla, razveli su se zbog deteta – rekao je Miodrag.
Preporučujemo
PORODIČNA TRAGEDIJA U BARAJEVU: Otac ubio sina (20) na spavanju, pa presudio sebi!
22. 03. 2021. u 08:44
UHAPŠEN NASILNIK IZ SAČEKUŠE U SURČINU: Pretukli mladića u sačekuši
24. 01. 2026. u 12:15
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)