VELIKE GUŽVE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Na Kelebiji teretnjaci čekaju osam sati, na Horgošu i Šidu sedam

Biljana Ristivojević

29. 10. 2021. u 08:44

NA graničnom prelazu Kelebija na izlazu iz zemlje zadržavanje za teretnjake je osam sati, saopštili su jutros Putevi Srbije.

ВЕЛИКЕ ГУЖВЕ НА ГРАНИЧНИМ ПРЕЛАЗИМА: На Келебији теретњаци чекају осам сати, на Хоргошу и Шиду седам

Foto Tanjug

Na Horgošu i Šidu zadržavanje za teretna vozila je sedam sati, a na Batrovcima četiri sata.

Putevi Srbije navode da će se na petlji Mali Požarevac izvoditi radovi na rehabilitaciji, od 6 do 18 časova.

Zatvoreno će biti isključenje iz Niša za Mladenovac i uključenje iz Mladenovca za Beograd.

Alternativni putni pravac za vozila koja se kreću iz pravca Mladenovca ka Beogradu je Vlaško polje — Sopot — Avala i petlja Mali Požarevac — Umčari — Beograd.

Alternativni putni pravac za vozila koja se kreću iz smera Niša ka Mladenovcu je Niš — petlja Vrčin — petlja M. Požarevac — Mladenovac.

Na deonici Stara Pazova — Inđija do 2. novembra izvodiće se radovi na redovnom održavanju, a saobraćaj se odvija preticajnom trakom.

U delu Zrenjanin—Ečka na snazi je izmena režima saobraćaja zbog izgradnje devijacije i početka radova na izradi atmosferske kanalizacije.

Od petlje Žednik do petlje Bačka Topola do 1. novembra izmenjen je režim saobraćaja zbog radova na rehabilitaciji kolovozne trake u smeru Subotica — Novi Sad.

U saopštenju se navodi i da je petlja Žednik otvorena za saobraćaj, smer Subotica — Novi Sad.

Od 28. oktobra saobraćaj se odvija dvosmerno kolovoznom trakom smera Novi Sad — GP Horgoš.

Na Pančevačkom mostu na snazi je zabrana kretanja vozila čija ukupna masa prelazi 12 tona.

Obilazak iz pravca Pančeva i Zrenjanina: Pupinov most — petlja T6 tj. Zmaj — Obilaznica oko Beograda — Bubanj Potok — ulaz u grad preko petlje Medaković — Vojislava Ilića — Gospodara Vučića — Bul. kralja Aleksandra — Batutova — D. Tucovića — Luka Beograd.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

ĆOPIĆ NA SCENI TEATRA HUMANOSTI: Jedna ulaznica za „Baštu sljezove boje”  - Jedna donacija za Fondaciju NORBS PLUS