UPOZORENJE ZA VOZAČE: Poželjno smanjenje brzine, treba obratiti pažnju na jak vetar u Banatu
NA PUTEVIMA u Banatu povremeno jak vetar može uticati na stabilnost vozila, tako da je potrebno dodatno smanjiti brzinu na mostovima i nadvožnjacima, jer su na njima udari vetra najjači, saopštio je AMSS.
Foto: K. Mihajlović
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP " Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila. Prema informacijama Uprave granične policije, dobijenim u 7.45 časova, na putničkim terminalima nema dužih zadržavanja.
Kamioni na Kelebiji na izlazu čekaju 180 minuta, Batrovcima 60 minuta.
BONUS VIDEO:
PRŠTI OD ZDRAVLjA: Kiseli kupus je tradicionalna salata, ali i sirovina za mnoge specijalitete
Preporučujemo
SAMO HOĆE DA SE DOČEPAJU KASE: Vučić o napadima delova opozicije na njega (VIDEO)
21. 09. 2021. u 13:10
ODLUKA KOJA MOŽE DA PROMENI SVE: Rusija razmatra Trampovu ponudu
RUSKO ministarstvo spoljnih poslova, zajedno sa svojim saveznicima i partnerima, razmatra predlog američkog predsednika Donalda Trampa za pridruživanje Odboru za mir, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
09. 02. 2026. u 11:26
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)