PREDLOG SA ČELINDŽERA: Hrvat polako hvata zalet
PRIŽMIĆ i Majo će se sastati u prvom kolu turnira u Lionu
FOTO: Profimedia
Dino nije ove godine ostvario ono što se od njega očekivalo, nismo videli njegov skok na listi, ali povrede su učinile svoje.
Nije mogao Hrvat da igra dobro u kontinuitetu, umeo je tek da blesne u pojedinim trenucima.
Prošle nedelje je odigrao dobro u Bratislavi, eliminisao je Luku Nardija, Džejkoba Firnlija i Stena Vavrinku, međutim, zaustavljen je u polufinalu.
Danas će naspram sebe imati domaćeg tenisera koji ima niz od pet izgubljenih mečeva.
Verujemo da će Splićanin slaviti.
NAŠ TIP: Prižmić - Majo 1 (kvota 1,63)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ENGLESKA U ŠOKU: Kapiten Mančester junajteda se odrekao engleskog i uzeo RUSKO državljanstvo!
Najnovije vesti iz fudbala su pomalo neverovatne.
26. 05. 2026. u 19:49
NOVAK ĐOKOVIĆ DOŽIVEO ŠOK: Ovo se upravo desilo na Rolan Garosu 2026!
Na teniskim terenima u Parizu odvija se drugi grend slem turnir sezone, Rolan Garos, a Novak Đoković danas je saznao ne baš dobru vest
26. 05. 2026. u 13:47
ZAPAD GLEDA I NE VERUJE: Ovo su se upravo uradili Vladimir Putin i Si Đinping posle otvorene pretnje napada na teritoriju Rusije
Najnovije vesti kojima su zajednički imenitelji Rusija i Kina desile su se zahvaljujući sastanku predsednika te dve države. A upravo u Kini, u Pekingu, pre neki dan su o mnogim temama razgovarali Si Đinping i Vladimir Putin. Danas je u delo počeo da se sprovodi jedan od kinesko-ruskih dogovora.
26. 05. 2026. u 12:34
Komentari (0)