MOSKOVLJANIN JE OBEZBEDIO KARTU ZA TORINO ZAHVALJUJUĆI ĐOKOVIĆU: Saša na turnir dolazi sa visokim ambicijama!

М.М.

11. 11. 2024. u 09:15

ALEKSANDAR Zverev i Andrej Rubljov će se sastati u prvom kolu grupne faze Završnog mastersa.

МОСКОВЉАНИН ЈЕ ОБЕЗБЕДИО КАРТУ ЗА ТОРИНО ЗАХВАЉУЈУЋИ ЂОКОВИЋУ: Саша на турнир долази са високим амбицијама!

Foto: Profimedia

Andrej Rubljov je prošle nedelje igrao u Mecu, ali sa namerom da sakupi dovoljan broj bodova kako bi se plasirao na Završni masters, međutim, povukao se sa turnira kada je saznao da Novak Đoković neće zaigrati.

Moskovljanin beleži loše rezultate u poslednje vreme, ali za njega je najbitnije da mu sreća nije okrenula leđa.

Njegov današnji protivnik je sam sebi obezbedio kartu za Torino i na turnir je stigao sa visokim ambicijama.

Saša je imao dovoljno vremena da se odmori, pre dve nedelje smo ga gledali u Parizu gde je podigao pobednički trofej savladavši u finalu Iga Imbera.

Nemac je kvalitetniji teniser i verujemo da će to danas doći do izražaja.

NAŠ TIP: Zverev - Rubljov 1-1 (kvota 1,52)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DONALD TRAMP I CELA AMERIKA U ŠOKU: Ni Srbin nije sprečio najneverovatniju sportsku senzaciju svih vremena

DONALD TRAMP I CELA AMERIKA U ŠOKU: Ni Srbin nije sprečio najneverovatniju sportsku senzaciju svih vremena

Zamislite da od rođenja navijate za Zvezdu ili Partizan, da ste pritom rođeni na Autokomandi, da ste pored stadiona voljenog kluba i odrastali, gledali ga i navijali za njega svim srcem, ali da voljeni klub nije hteo ni da vas pogleda, čak ni da pristane da volontirate u njemu. Nešto slično se desilo jednom momku o kome danas priča cela Amerika. A čak ni Srbin koji je čudo napravio - nije uspeo da ga spreči u tome. I to pred očima cele nacije, a i Donalda Trampa, američkog predsednika, u loži.

20. 01. 2026. u 16:16

Komentari (0)

SVETSKI SKANDAL! Dvoje Srba hitno izbačeno iz tenisa, uradili ono što nikako nisu smeli!?