HRVATE JE POREMETILA POVREDA BITNOG IGRAČA: Islanđani su u grču od starta turnira!
RUKOMETAŠI Hrvatske i Islanda sastaće se u drugom kolu novoformirane grupe Evropskog prvenstva u rukometu.
Foto: EPA-EFE/Tibor Illyes
Hrvati su sjajno počeli prvenstvo i delovalo je kao da bi ovo mogla biti generacija koja će napraviti iskorak.
Na samom startu su savladali Španiju rezultatom 39:29. Izabranici Gorana Perkovca su igrali brz i moderan rukomet i sasvim zasluženo slavili.
Već u narednom kolu ekipa je napravila kiks protiv Austrijanaca, međutim, povreda Ivana Martinovića je najviše zabrinula navijače.
Desni bek je jedan od ključnih igrača ovog tima i Hrvatska u nastavku turnira nije izgledala isto u fazi napada.
Sa druge strane, Skandinavci su od prvog kola bili u grču i njihova igra je bila ispod svakog nivoa.
Danas neće biti mnogo tenzije na terenu i verujemo da će granica golova biti prebačena.
NAŠ TIP: +59,5 (kvota 1,88)
POGLEDAJTE SPECIJAL KLADIONIČARSKIH PRIČA
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
EPSKI SKANDAL: Isplivao snimak, žreb za Svetsko prvenstvo namešten!? (VIDEO)
Svašta su navijači gledali na prekjučerašnjem žrebu za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a danas se pojavio jedan snimak koji baca sumnju na regularnost žreba.
07. 12. 2025. u 11:58
JEZIVO! Kamion udario u autobus sa decom, Aleksej, Maksim i Mihail u najtežem stanju
Najnovije vesti iz sporta kao da su iz rubrike "crna hronika".
07. 12. 2025. u 12:19
Komentari (0)