OBE EKIPE IGRAJU NAPADAČKI FUDBAL: Biće golova u finalu austrijskog baraža za Ligu konferencije
RAPID i Lask sastaju se u revanšu baraža za Ligu konferencije.
FOTO: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
Obe ekipe prošle godine nastupale su u grupnoj fazi ovog takmičenja, a Bečlije čak stigle do četvrtfinala, ali sada će samo jedna od njih u Evropu.
Rapidu ne preostaje ništa drugo osim da krene ofanzivno u ovom revanšu, pošto je u Lincu izgubio rezultatom 3:1.
Ipak, ni učinak na domaćem terenu u direktnim duelima s LASK-om ne uliva previše optimizma, pa će morati znatno više da rizikuju u napadu.
LASK je sezonu završio u plej-autu, gde je bez većih problema osvojio prvo mesto. Imao je više vremena za pripremu ovog baraža, pošto su mu poslednji mečevi bili bez takmičarskog značaja.
Domaćin je u poslednje vreme igrao utakmice s mnogo golova – na prethodna četiri susreta viđeno je GG (oba tima daju gol), a isti ishod bio je i u 4 od poslednjih 7 gostovanja LASK-a u Beču. Obe ekipe vole napadački fudbal, ali imaju problema u defanzivi, pa se očekuje zanimljiv i otvoren meč.
NAŠ TIP: GG (kvota 1,62)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
ZAPAD U ŠOKU! Mislili su da drže Ruse u šaci, a danas je Rusija povukla ovaj potez!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... Rusi su ovoga puta nadmudrili svoje protivnike na međunarodnoj sceni.
07. 04. 2026. u 20:39
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 23:59
NIKOLA JOKIĆ ZAPANjIO HRVATE! Ne mogu da veruju šta je Srbin upravo uradio, odmah su ga stavili na naslovne strane
Nikola Jokić briljira na NBA parketima, drugu godinu zaredom je obezbedio da će, kako god da odigra do plej-ofa, završiti ligaški deo sezone za tripl-dabl prosekom u statistici. A ono što je uradio minule noći - završilo je čak i na naslovnim stranama hrvatskih medija.
07. 04. 2026. u 15:57
Komentari (0)