''TRAKTORISTI'' DEBITUJU U SUPERLIGI: Idu na noge četi Aleksandra Keržakova
U okviru prvog kola srpkse Superlige, IMT će od 18:55 gostovati u Subotici.
FOTO: Promo
Spartak je igrao promenljivo prošle sezone, ali je odličnim nastupima u plej-autu uspeo da sačuva status prvoligaša 15 godinu zaredom.
U novu kampanju ekipa iz Subotice ulazi sa dosta samopozdanja jer je pružala veoma dobre partije na pripremama. Odigrala je pet utakmica na kojima je ostvarila tri pobede uz dva remija.
Ekipa je preko leta doživela određene promene, ''golubove'' je u transferu vrednom 400 00 evra napustio Edmund Ado koji je prešao u Crvenu zvezdu, dok je nakon isteka ugovora sredinu promenio i kapiten Noboru Šimura (otišao u Port).
Najveće pojačanje Spartaka biće na klupi, jer je ekipu od leta preuzeo bivši ruski fudbaler Aleksandar Keržakov. Što se tiče igrača, Subotičani nisu trošili novac, a njihove redove su bez obeštećenja pojačali Stanojev, Milić, Opačić, kao i Vladan Vidaković koji je pozajmljen od Maribora.
Što se tiče IMT-a, on je prošle sezone obezbedio istorijski plasman u Superligu Srbije. Dominirao je tokom većeg dela Prve lige Srbije i zasluženo je zauzeo prvo mesto sa 75 osvojenih bodova, sedam više od drugoplasiranog Železničara.
Ekipi iz prestonice će ovo biti debi u srpskoj eliti, a po prognozama stučnjaka očekuje ih grčevita borba za opstanak.
Gost nije menjao mnogo ekipu preko leta, a ono što je najbitnije za njega je da će navalu predvoditi sedamnaestogodišnji Marko Luković koji je prošle godine bio najbolji strelac Prve lige Srbije sa 15 postignutih golova.
Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS
NAŠ TIP: |0-1&||0-2 (kvota 1,58)
Preporučujemo
TEKSAŠKI SPEKTAKL: Barselona i Real Madrid igraju prijateljski El Klasiko u Dalasu
29. 07. 2023. u 09:00
NEMA KRAJA KRIZI JEDNIH NI DRUGIH: Gostima su bodovi potrebniji, ali domaćin želi osvetu za poraz u Kupu
13. 04. 2025. u 10:13 >> 10:13
PARTIZAN GOSTUJE U BAČKOJ TOPOLI: Veliki derbi na otvaranju srpskog prvenstva
29. 07. 2023. u 12:16 >> 12:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ZVEZDAŠ SAM OD MALENA, ZATO SAM ODBIO PARTIZAN" Reprezentativac Srbije Nikola Jović otkrio da je imao ponude i crveno i crno-belih
Srpski reprezentativac Nikola Jović otkrio je da je imao ponude i Zvezde i Partizana.
29. 06. 2026. u 12:06
LAPSUS ILI SAMOUVERENOST?! Selektor Hrvatske: "Kada prođemo Portugal, videćemo šta i kako dalje!"
Fudbaleri Hrvatske igraće u šesnaestini finala Mundijala protiv Portugala. Na papiru Kristijano Ronaldo i drugovi su favoriti, ali to ništa ne mora da znači na terenu. Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić obratio se javnosti pred ovaj duel.
29. 06. 2026. u 08:42
JEDNA SELEKCIJA JE DOŽIVELA ŠOK: Za ove reprezentacije je završen Mundijal! Oni pakuju kofere sa SP!
Već je poznato nekoliko nacionalnih timova koji neće proći u drugu fazu takmičenja.
24. 06. 2026. u 08:13
Komentari (0)