IMUNIZACIJA U PARAĆINU: Kompletno vakcinisano 5.785 građana, naredne sedmice bez zakazivanja
U SPORTSKOM centru „7. jul“ u Paraćinu danas je prvu dozu kineske vakcine „sinofarm“, po spisku, primilo oko 250 građana, a u Domu zdravlja očekuju da narednih dana dobiju zakazan termin svi koji su se prijavili preko e-uprave, a još nisu pozvani.
Foto: Z.Rašić
Prema najavama, naredne sedmice bi i u ovoj pomoravskoj opštini trebalo da krene imunizacija bez obaveznog prijavljivanja i zakazanog termina.
Obe doze vakcine sa jučerašnjiom danom primilo je 5.785 Paraćinaca, a otprilike isto toliko treba da dobije drugu dozu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
U PARAĆINU UTROŠENO 12.538 VAKCINA: Više od 5.320 ljudi primilo obe doze cepiva
02. 04. 2021. u 17:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)