EPIDEMIJA U VOJVODINI: Još 607 novozaraženih, najviše u Novom Sadu

26. 02. 2021. u 12:20

U POSLEDNjA 24 sata u Vojvodini je registrovano 607 novih slučajeva korona virusa, od kojih je najviše u Novom Sadu, 177, saopštio je Institut za javno zdravlje Vojvodine.

ЕПИДЕМИЈА У ВОЈВОДИНИ: Још 607 новозаражених, највише у Новом Саду

Foto: N.Karlić

U ovom trenutku je aktivno 7.633 slučaja.

Najveći broj aktivnih slučajeva je u Novom Sadu, 2.325, dok ih je u ostalim opštinama manje od 1.000.

Institut za javno zdravlje Vojvodine i dalje ocenjuje epidemiološku situaciju u pokrajini kao vanrednu, sa stabilizacijom trenda obolevanja na visokim nivoima, navodi se u saopštenju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

ZABRANJEN USTAŠKI POZDRAV ZA DOM SPREMNI: Uvedena stroga zabrana u Areni Zagreb