DVA ZEMLJOTRESA POGODILA SRBIJU: Evo u kojim gradovima se danas treslo
DANAS su Srbiju potresla dva zemljotresa slabijih intenziteta, potvrdili su iz Republičkog seizmološkog zavoda Srbije.
Foto: Novosti
Prvi zemljotres je zabeležen u okolini Vranja, rano jutros, oko 07:19 časova. Njegova snaga je izmerena na 1,7 stepeni po Rihteru i to na dubini od 5 kilometara.
Drugi se dogodio oko 10:02 sati, u Donjem Milanovcu. Epicentar ovog zemljotresa je zabeležen na dubini od 7 kilometara, magnitude jednake kao i prethodni.
Zemljotresi slabijeg intenziteta uglavnom ne izazivaju materijalnu štetu.
(Informer)
BONUS VIDEO: Na Dedinju urađena još jedna transplatacija srca
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)