DOJAVA O BOMBI U SMEDEREVSKOJ TRVĐAVI: Evakaucija posetilaca „Smederevske jeseni“ u toku
Prema saznanjima "Novosti", u toku je evakuacija posetilaca iz Smederevske tvrđave zbog dojave o postavljenoj bombi.
Foto: Nenad Živanović
U tvrđavi je više hiljada ljudi na prostoru Velikog grada koji se prostire na 11 hektara jer je u toku drugo veče turističko-privredne manifestacije Smederevka jesen.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
RADIONICE ZA NAJMLAĐE: Interesantni besplatni programi u kraljevačkoj biblioteci
15. 01. 2026. u 11:34
NOVA PARKIRALIŠTA: U planu lokacije u naselju „Đura“ i Šumadijskoj ulici
15. 01. 2026. u 10:46
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
Šta znači kad je na Krstovdan VEDRO I VETROVITO
KRSTOVDAN, koji se obeležava 18. januara, jedan je od onih praznika u srpskoj tradiciji koji tiho, ali snažno povezuje veru, prirodu i čoveka. Iako često ostaje u senci Bogojavljenja, Krstovdan u narodnom pamćenju nosi jednaku simboliku, kao dan kada se sudbina godine “zapečati”, a voda, vetar i nebo postaju glasnici onoga što dolazi.
18. 01. 2026. u 11:39
Komentari (0)