DRŽAVA USREĆILA SIMIĆE: Ministarka Kisić u LJuboviji
MINISTARKA za brigu o porodici i demografiju dr Darja Kisić, sa saradnicima, posetila je porodicu Nenada Simića u Ljuboviji, u naselju Vagan, koju je država usrećila, jer je izdvojila petinu novca da se valjano skuće.
foto V Mitrić
Nenad Simić i supruga Jelena su goste dočekali sa sinovima Strahinjom i Arsenijem i od srca su se zahvalili ministarki i državi Srbiji.
- Kuću smo započeli 2021. a ove godine smo je završili, uz vašu zdušnu pomoć - rekao je ministarki Nenad, otkrivajući da je njemu i Jelenu na putu još jedno dete.
Ministarka Kisić je rekla da je reč o "divnom bračnom paru o velika je sreća biti u Ljuboviji".
- To je podrška majkama kad kupuju prvu nekretninu. Nas su obradovale i lepe vesti kada smo ih danas posetili, da će Strahinja i Arsenije dobiti još jednog brata, kao što smo čuli tako da će ovom divnom kućom da se šire dečiji osmesi. To je suština svega što radimo, sve što radimo, sve što gradimo, radimo zbog naše dece. A ovi mladi ljudi su zaista primer kako se živi u skladu, kako jedan porodični dom odiše ljubavlju i nadamo se da će da budu uzor bračnim parovima širom naše lepe Srbije, jer ono što radimo upravo radimo zbog naše dece - rekla je ministarka Kisić sa kojom su bili i predsednik i član Privremenog organa opština Ljubovija Milan Jovanović i Aleksandar Đukić.
Preporučujemo
ZASIJALA U PUNOM SJAJU: Završena rekonstrukcija krova crkve manastira Soko grad
28. 10. 2023. u 19:19
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)