LAGATORU NOVI PARK:
ODMAH po sprovođenju javne nabavke, počeće izgradnja druge faze parka na Lagatoru, novom lozničkom naselju, „malom gradu u gradu“, koji bi trenbalo da budu završeni za 75 dana.
Foto:V.Mitrić
Reč je o parku površine 3.452 kvadratnih metara, koji se gradi po najstrožijim aršinima
- Posebna celina u parku biće dečje igralište sa različitim sadržajima za zabavu, gde će biti postavljen i poseban urbani mobilijar za što ugodniji boravak - kaže gradonačelnik Vidoje Petrović, koji je, s razlogom, ponosan na sve što je na Lagatoru izgrađeno i što se gradi od stambeno poslovnih blokova, ulica, obdaništa, hrama do stadiona po standardima UEFA
Predviđeno je, objašnjava Petrović, „i postavljanje multifunkcionalne kule i avantura parka gde su planirane ljuljaške, tobogani, vrteške, mreža za penjanje“.Tu dolazi i teretana na otvorenom sa spravama neophodnim za vežbanje.
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (0)