ĐACI ODMAH EVAKUISANI: Dojave o bombama u školama na teritoriji Kraljeva i Vrnjačke Banje
NA meti dojava o postavljenim bombama putem imejl poruka sa nepoznatih adresa u četvrtak ujutro našle su se i Osnovne škole na teritoriji Kraljeva i Vrnjačke Banje.
G.Šljivić
Prema prvim inmformacijama dojeve su stigle u 15 osnovnih škola u Kraljaevu i Vrnjačkoj Banji, mada će ta cifra najverovatnije biti i veća s obzirom da se podaci još prikupljaju.
- Čim smo videli poruku obavestili smo policiju, a đaci i zaposleni su evakuisani iz školske zgrade. Učenicima sedmog i petog razreda rekli smo da idu kući i isprate onlajn nastavu, dok su učenici mlađih razreda sa svojim učiteljicama i učiteljima otišli u park dok policija ne obavi svoj posao i ne dobijemo informaciju da je bezbedno da se deca vrate u klupe – kaže Marina Vučinić, direktotrka Osnovne škole „Četvrti kraljevački bataljon“.
Odmah po prijavi, kako saznajemo, pripadnici Policijske uprave u Kraljevu izlaze na teren kako bi obavili kontra-diverzione preglede nakon kojih će biti poznato da li će bar učenici popodnevne smene imati uobičajenu nastavu.
Preporučujemo
KREDIT MAHOM ZA PUTEVE: Skupština u Paraćinu donela odluku o zaduživanju za 140 miliona
25. 03. 2026. u 18:07
ANKETA, PA STRATEGIJA: Požarevljani pozvani da ocene kvalitet života u svom gradu
25. 03. 2026. u 17:50
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)