CENTRALA NA KROVU: Vredna donacija za Ekonomsku školu u Pirotu
PIROT je, od Fonda za otvoreno društvo, dobio vrednu donaciju za unapređenje energetske efikasnosti.
Foto: V.Ćirić
Reč je o dodnaciji kojom će biti kupljeni paneli i oprema za solarnu elektranu. Kako nam je rečeno u gradskoj upravi mini centrala snage 50 kilovata biće montirana na krovu ovdašnje Ekonomske škole.
Cilj donacije jeste promocija obnovljivih izvora energije. Novac koji se uštedi na osnovu besplatne sunčeve energije biće upotrebljen za kupovinu učila, opreme i edukaciju nastavnika i učenika ove pirotske škole.
BONUS VIDEO:
SVI GA VOLIMO KADA SLAVIMO: Kako je nastao vatromet?
Preporučujemo
ZA BOLjITAK PACIJENATA: Pirotska Opšta bolnica dobila vrednu opremu i sredstva
03. 01. 2022. u 11:39
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)