POZORNIK MAČKIĆ UČIO DECU: Policajci izveli interaktivnu predstavu o bezbednosti u sabraćaju
U PREDŠKOLSKOJ ustanovi „Pčelica“ u Vršcu održana je edukativna predstava „Pozornik Mačkić“, sa ciljem da se poveća bezbednost dece učesnika u saobraćaju.
Foto: Grad Vršac
Predstavu su osmislili i izveli prestavnici radnog tima Srpske policijske unije „Bezbednost saobraćaja“, koju čine policijski službenici saobraćajne policije, saobraćajni inženjeri, prosvetni radnici i vlasnici auto-škola.
Lutka Pozornik Mačkić je kroz interaktivnu igru mališanima ukazao na opasnosti koje mogu da ih očekuju u saobraćaju. Na taj način žele da smanje crnu statistiku, koja kaže da deca, nažalost, zauzimaju značajan udeo u broju poginulih lica u saobraćajnim nesrećama.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)