LUDNICA U MELBURNU: Srbi u programu uživo zvali Novaka na rakiju (VIDEO)
POSLE pobede Novaka Đokovića u finalu Australijan opena i osvajanja devete titule nastala je ludnica
Foto: Printskrin
Razgovora za kanal 9 u Australiji, sa novim šampionom Ozi opena rađen ispred srpskih navijača. Očekivano, bila je to prava ludnica, kao i svake godine.
Novakovi fanovi su u nekoliko navrata prekidali intervju skandiranjima. Nole je sve nasmejao kada su ga pita za planove.
- Samo kućna žurka - kazao je Novak, pa su usledila dobacivanja Srba "rakija, rakija"
- Plašim se ako bi oni bili pozvani, ne biste me našli sutradan - rekao je Novak uz osmeh, što je izazvalo oduševljenje navijača, koji su počeli da skandiraju "Rakija, rakija", na šta se Đoković okrenuo ka njima rečima:
- Nemam rakiju, može neko da mi je da? - upitao je uz oduševljenje srpskih fanova, a onda Kurijeru i Hjuitu objasnio šta je rakija.
- Rakija je tradicionalno piće, kao "šnaps", ako ste probali. Nemam je, imam malo vina, ali možda nađem i rakiju, ako je ima neko ovde. Poslaću nekoliko za vas momci - rekao je Novak svima u studiju.
(Informer)
Preporučujemo
LEP JE POGLED NA VEČNU LISTU GREND SLEM ŠAMPIONA: Novak sa osmehom gleda ka prvom mestu!
21. 02. 2021. u 11:54
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)