OBJAVLJEN KOMPLETAN RASPORED NOVAKA ĐOKOVIĆA: Srbin ima velike planove u 2021. godini
NAJBOLjI igrač sveta Novak Đoković ima velike planove od teniske sezone na čijem smo početku.
Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN
Iako je na njegovom zvaničnom sajtu saopšteno da će sigurno igrati na dva turnira u Australiji, najpre na ATP kupu od 1. februara, a onda od osmog na Australijan openu, portal "Teniski svet USA" je objavio i kompletan spisak nadmetanja na kojima Nole planira da igra u 2021. godini.
Uz napomenu da je ovo preliminarni plan našeg asa, evo i gde sve ljubitelji "belog sporta" mogu ove sezone da gledaju najboljeg tenisera na planeti:
ATP kup: (1. - 5. februar)
Australijan open (od 8. februara)
Dubai (od 15. marta)
Majami open (22. - 29. mart)
Monte Karlo masters (od 12. aprila)
Madrid open (od 3. maja)
Rimski masters (od 10. maja)
Rolan Garos (od 24. maja)
Vimbldon (od 28. juna)
Olimpijske igre u Tokiju (od 26. jula)
Sinsinati masters (od 16. avgusta)
US Open (od 30. avgusta)
Šangai masters (od 11. oktobra)
Beč (od 25. oktobra)
Završni masters, Torino (od 15. novembra) i
Dejvis kup (od 22. novembra)
Đoković je u godini za nama učestvovao na devet turnira, osvojio je četiri titule uključujući i Australijan open, a igrao je i finale još jednog grend slema, Rolan Garosa.
Borba za drugo mesto se zahuktava: Partizan bez kapitena na "Karađorđu"
U nastavku Superlige Srbije fudbaleri Vojvodine će danas u Novom Sadu od 17 časova dočekati Partizan.
22. 04. 2026. u 09:39
Rusija "raznela" Nemice! Prvi put od početka rata u Ukrajini okršaj je bio "bez rukavica"
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... Rusi se polako vraćaju i - prvi put su za rivala imali i svoje velike protivnike na međunarodnoj sceni - aNemačka se u tom sportskom okršaju nije dobro provela.
23. 04. 2026. u 13:30
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (0)