ZAUSTAVLJEN RUŠILAC NOVAKOVIH REKORDA! Poznati svi učesnici četvrtfinala Mastersa u Parizu

06. 11. 2020. u 09:15

ŠVAJCARSKI teniser Sten Vavrinka poslednji je četvrtfinalista Mastersa u Parizu. On je u poslednjem meču osmine finala savladao Andreja Rubljova sa 2:1.

ЗАУСТАВЉЕН РУШИЛАЦ НОВАКОВИХ РЕКОРДА! Познати сви учесници четвртфинала Мастерса у Паризу

Ruski teniser, koji ove godine ima najviše osvojenih turnira na ATP turu, bio je blizu da ostvari i 41. pobedu u sezoni.

Rubljov je inače, i u toj kategoriji rekorder. On je osvojo prvi set sa ubedljivih 6:1, ali u naredna dva iskusnom Švajcarcu bio je dovoljan po jedan brejk viška da zakaže duel saAleksandrom Zverevim.

U preostalim mečevima četvrtfinala sastaju se Rafael Nadal - Pablo Karenjo Busta, Dijego Švarcman - Danil Medvedev i Miloš Raonić - Ugo Ember.

Argentinskom teniseru Švarcmanu potreban je plasman u polufinale kako bi postao osmi učesnik završnog turnira sezone u Parizu.